İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

American Truck Simulator Hakkında Herşey

american_truck_simulator_kapak

2014 yılı sonlarına doğru gelsekte 30 Ekim 2014 tarihinde Farming Simulator 2015 aramıza katılacak. Bu sene Farming simulator 2015 ile köklü değişikliklerde yapsa Giants software , Farming Simulator 2013’te uygulamadığı bu değişiklikler yüzünden liderliğini SCS Software ve Euro Truck Simulator 2 ye kaptırdı. Giants Software Farming Simulator 2011’de sağladığı başarıyı devam ettirmek ve liderliği SCS Softtan almak istese de SCS de bir dizi adımlar attı.

İşte bu adımlardan bir tanesi American Truck Simulator. Amerika kıtasında geçecek yeni kamyon ve tır simülasyonu ilk versiyonu çok yakında aramızda olacak. Ardından ise Euro Coach Simulator ile Avrupa kıtasında birde şehirler arası yolcu taşımacılığı yapabileceğimiz otobüs simülasyonu çıkartmaya hazırlanan scs software bakalım çiftlik ve tarım arazileri yönetme simülasyonu olan Farming Simulator 2015 oyuncularını kendine çekebilecek mi ?

Bizde sizler için en güzel modları yayınlayıp her simülasyon oyununa desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. FSDESTEK olarak Farming Simulator 2015 modlarını sorunsuz yayınlamaya devam ederken bir yandan da diğer sitelerimiz ile American Truck Simulator yamalarını sizlerle buluşturacağız.

Beklemek istemiyorsanız yine Euro Truck Simulator 2 için paylaşılmış Amerika menşeili tır ve kamyon yamalarıyla Avrupa haritasında Amerika tadında bir oyun oynayabilirsiniz. ETS 2 Amerikan Tırları

American Truck Simulator ile alakalı yeni haberler ve oyun modları için takip edebilirsiniz ..

www.oyunmodlari.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir