İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bugün Dahada Anlamlı

Merhaba arkadaşlar bundan tam 4 yıl önce yani 2010 yılı Ekim ayında 4 yıl daha gençtim. Yani 21 yaşında ve gözünü karartmış bişeyler yapma peşinde koşan heyecanlı bir bireydim. Tabi 2007 yılında okulu bırakıp gelmemin etkileri olarak Web işlerine atıldım. 3 Sene süren uğraşlarım sonucunda artık bu işe başlamayı düşünerek FSDESTEK’i kurdum. 4 yıldır Farming Simulator Oyun serisi bilgi ve mod paylaşımına aralıksız hergün devam eden sitemiz çok kısa sürede Türkiye’nin lider oyun sitelerinden birtanesi oldu.

Bugün aslında sizlere bu yazıyla kurban bayramınız kutlu olması dileklerimi iletecektim fakat beni maruz görün böylesine bir günde sizlere başımdan geçenleride aktarmak istedim. Sitemiz daha ilk yılını doldurmadan Türk Hosting ve barındırma firmalarından bir tanesi(isim vermek bize yakışmaz) üzerinde barınırken sürekli olarak kesintiye uğratılıyordu.

Yüzlerce Türk Lirası vermeme rağmen bir okadar da telefon parası ödemekteydim. Anladım ki 3 senede öğrendiklerim 6 ayda çöpe gidecekti ve belkide bu işe olan inancım yok olacaktı. Taki Amerika tabanlı Hosting firmalarına geçince bütün fikirlerim yeniden şekillendi. Ardından Google’nın lokasyon sorunlarına bir süre maruz kalan sitemizi Avrupada bulunan bir firma ile anlaşarak sunucuya taşıma kararı aldım.

Ödediğim ücret belkide Türkiye’deki fiyatın yaklaşık olarak çeyreğinden biraz fazla. Evet orada 2. senemizi doldurmak üzereriz illaki sorunlarla karşılaştık ama yıkılmadık. Allah’ın izniyle yıkılmayacağız.

Kısacası bugün FSDESTEK’in Doğum günü ve biz bu denli bir yazı ile başımızdan geçenleri sizlerle paylaşmak istedik. 4. Yılımızın hep beraber güzel keyifli ve eğlenceli bir yıl olmasını diler Kurban Bayramınızı Tüm samimiyetimiz ile Kutlarız

İyiki Varsınız !

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir