İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Farm Expert 2017 Hangi Markalar Var

farmexpert2017-hangimarkalarolacak

Playway, daha önce Farm Mechanic Simulator ile aslında tam anlamıyla olmasa da çiftlik simülasyonuna el atmıştı. Farm Expert‘in önceki sürümlerinde aradığını bulamayan firma GamesCom 2016 etkinliğinde Farm Expert için fuara resmen çıkarma yaptı.

Oyunun tanıtımını tam anlamıyla gerçekleştirmeye çalışan firma, oyuncuların bir simülasyon oyununda aradığı şeyi yani gerçek dünya ile bütünleşmesini ise Tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren firmaların lisanslarını alarak gerçekleştirdi.

farmexpert2017-markalar

Daha önce Farming Simulator serisinde de rastladığımız 19 marka ile anlaşmaya varan Playway, Bu alanda lider oyun serisi Fs’ye rakip olmaya çalışacak. Lisanslı şekilde yer alan markalar ise fsi power tech, Grimme, Krampe, Kuhn, Kuxmann, Lindner, Potinger, Rauch, Sipma, Vogelnoot, Suer, Ponsse, Landini, Mccormick, Valpadana, Lemken, Kröger ve Brantner. Eminim bu markaların neredeyse tamamını Farming simulator sayesinde duymuşsunuzdur. Birçoğu zaten lisanslı ama bazılarınıda sitemizde paylaştığımız mod dosyalarından biliyorsunuz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir