İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Farming 17’de Online Görev Sistemi

Farming 17’de anlık görev sistemi de değişiyor. Çevrim içi Euro Truck 2‘deki gibi harici sözleşmeler şeklinde oyuna yeni görev sistemi eklenebilir.

Farming-Simulator-2017-Mission-System-3-1024x576

Görevi yerine getirmek için gerekli araçların resmini görüyoruz oyun ekranında. Ayrıca çiftçi resminin hemen altında hangi tarlanın bu göreve uygun olduğunu da görüyoruz. Tarlanın büyüklüğü ve nominal değeri de görüyoruz. Bu özellikleri göz önünde bulundurursak, oyunun ekonomi sistemi de yenileniyor.

Nominal değerler, reel değerler ile farklılıklar gösterecek. Bir tarlayı almak için bazı çiftçilerle yarışabiliriz. Ayrıca bizim çiftliğe komşularda geliyor demektir. Sonuçta oyundaki bütün tarlalar satın alınabilirdi ve hep biz işliyorduk bu tarlaları.

Ama resimdeki olayda çiftçi kankamız işlere yetişememiş ve bizden 22 nolu tarlasına ilaç yapmamızı istiyor. Hemde 10k farming parasına karşılık.

Farming-Simulator-2017-Mission-System-1-1024x576

O Halde ilaçlamayı gerçekleştirelim. Gerçek gibi baksanıza. Oyun içi ekran görüntüsüdür.

2 Yorum

  1. melih melih 29 Haziran 2018

    ben multideyken görev yerine gidiyorum ama görev yokmuş gözüküyo sadece tarlayı satın al çıkıyo bütün tarlaları gezdim hiç birinde görev yok süreyi hızlandırıyorum yine görev gelmiyo sebebi nedir acaba

    • ege ege 07 Temmuz 2018

      aynı sorun bendede var.çözümü bilen biri yazarsa sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir