Farming Simulator 19 için Grafik Motorunda Önemli Revizyonlar

Yeni yeni bilgiler gelmeye başladı, sevilen serinin son oyunu için Giants Engine baştan sona bir revizyona giriyor. Yeni oyunla birlikte modlarla sağlanan birçok özelliği oyun motoruna dahil etme kararı alan firma paylaştığı gün batımı fotoğrafı ile oyundaki dinamik güneşin ışıklarının kırılmasını yerdeki su birikintisinin parlamasını oyuncuya çok güzel yansıtıyor. Tabi bu görüntüyü biz oyunu full ayarlarda oynarsak alacağımızda ayrıca önemli olan nokta.

Birçoğumuzun ekran kartı yetersiz geleceği için bu görüntüler hayal olarak kalabilir ama tarım dünyasını yansıtan 3 büyük haritanın olacağı içimizdeki kıpırtıları canlı tutmayı başarıyor. Pure Farming 2018’in birden farklı bölgelerde tarım ve hayvancılığa elverişli olması ve bu yıl FS serisine birçok rakibin gelmesi yapımcıların artık içeriği değiştir sat politikasından geliştir ve sat politikasına yönlendirmiş olmalı.

Önceki sürümlere baktığımızda yapımcıların bir American Dream’e sahip olduğunu düşünüyoruz. Ana oyunda olmasa bile ek paketler aracılığı ile Amerika tarımını oyuncuya yansıtmaya çalışmaktaydı. Bu üç haritadan biri kesinlikle Amerika’da geçecek buna kesin gözle bakıyoruz. Oyun Almanya’da üretildiği için bir haritanında Almanya tarımını işleyecek olması olası. Ama son haritanın hangi coğrafyayı yansıtacağını kestiremiyoruz.

Ayrıca Köpeğinde tanıtım videosunda tanıtılmasıyla birlikte bir karabaşın oyuna eklenmesi oldukça hoş. Her çiftlikte zaten bir köpek yok mudur? Sağlam kaynakların bahsettiklerini de eklersek atında oyuna eklenebilme olasığı oldukça yüksek. Özellikle Amerika kıtasında birçok çiftlikte atlar binek hayvanları olarak kullanılmakta. Hemde fantazi olur ne güzel at bin kılıç kuşan felan.

Yine de tahmin yürütmek gerekirse bu 3. haritanın Avustralya Kıtası olma ihtimali var. Road Train’lerle bolca mahsülü köylerden merkezlere taşıyabiliriz. Uçsuz bucaksız arazilerde modern tarım araçları ile mahsül yetiştirme hoş olacak. Neden Avustralya derseniz organik tarım pazarında son 5 yılda %50 büyüme gerçekleştirdi ve adamlar bu işi biliyorlar. Yeni bir bilgi daha ekleyelim ve yazımızı sonlandıralım. Giants Software gerçek bir Araba markası ile anlaşma sağlamış. İsmi henüz açıklanmayan bu araba markası da muhtemelen Almanya’dan olacak. Bmw, Mercedes-Benz, Volkswagen vb. bir marka oyunda orjinal olarak olacak diyebiliriz.

Yeni haber ve duyumlarla yakında yine karşınızda olacağız. Hepinize Bol Hasatlar!

You may also like...

2 Responses

  1. Ayko dedi ki:

    Çıkış Tarihi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir