FS 2015 – Claas Xerion 3300 Traktör

claas-1

Farming Simulator 2015 Traktör yamasıdır.

Claas Xerion 3300 Traktör Hızı:52km
Claas Xerion 3300 Traktör Deposu:619l

Yapımcı:
MrFox AndyW MB3D Giedrius

 

claas-2

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 262.900€
Bakım Gideri Günlük : 110€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
http://www.alternatiflinkler.com/links/16017

You may also like...

1 Response

  1. miro55 dedi ki:

    merhabalar sayın farmingsimulatordestek.com adminleri.
    siteniz çok güzel sürekli takip edip mod indiriyorum ve sizden ricam daha fazla araba modu yayımlamanızdır. Çünkü arabasız bi oyun düşünülemez :) şimdiden iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir