FS 2015 – IMUN Römork

Imun_romork_1

Farming Simulator 2015 Römork yamasıdır. Bu römork ile buğday , kanola , mısır , arpa , saman , patates ve şekerpancarı taşıyabilirsiniz.

Yapımcı: Aditza Pedesctru(PC)

Imun_romork_2

Imun_romork_3

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 7.000€
Bakım Gideri Günlük : 50€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
http://www.alternatiflinkler.com/links/16451

Orjinal Link:
http://uploaded.net/file/nu1y0g1e

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir