FS 2015 – John Deere 548H Traktör

john-deere-1

Farming Simulator 2015 Traktör yamasıdır.

John Deere 548H Traktör Hızı:30km
John Deere 548H Traktör  Deposu:379l

Yapımcı: 
Timber131  , Sven777b Scripts

john-deere-2

john-deere-3

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 102.000€
Bakım Gideri Günlük : 75€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Turbobit  |  Yandex.Disk  |  Orjinal Link

You may also like...

1 Response

  1. Corumlu dedi ki:

    admin ben farming simulator 2009 oynuyorum ve balya toplama makinası yok rica etsem linkini atabilirmisin okadar aradım ama linkleri tutmuyor indiremedim ne olur linkleri at iyi haberlerini bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir