FS 2015 – PST 9 Römork

PST9_romork_1

Farming Simulator 2015 Römork yamasıdır. Bu römork ile buğday , mısır , arpa , kanola , patates , ayçiçeği ve şekerpancarı taşıyabilirsiniz.Kapasitesi: 9.000KG

Yapımcı: Pirat Fagot, aleks1997, TRUCKER72
Realization in FS2013: ANDREI1994
FS 2015 – Sanya

PST9_romork_2

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 1.800€
Bakım Gideri Günlük : 5€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Turbobit  |  Yandex.Disk

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir