FS 2015 – Steyr Hamster 8023 KS Ot Toplama Römorku

Steyr_Hamster_8023KS_3

Farming Simulator 2015 Römork yamasıdır. Ot ve saman gibi inek yemi olarak kullanacağınız şeyleri toplayıp inek çiftliğine hızlı şekilde aktarabilirsiniz.

Yapımcı: Giants , unkwnown000 , -Domi , daFugu

Steyr_Hamster_8023KS_1

Steyr_Hamster_8023KS_2

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 1.800€
Bakım Gideri Günlük : 3€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
http://www.alternatiflinkler.com/links/16244

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir