Fs17 Ve Fs19 Doğrudan Karşılaştırma


Farming Simülatör 19 için GIANTS Motorunda birçok iyileştirme yaptık ve sonuç etkileyici. Özellikle post-processing olarak adlandırılanlarda çok şey oldu. Yüksek Dinamik Aralık Oluşturma, renklerin tam spektrumunu aynı anda görüntülememize olanak tanır, eklenen Bloom, ışık ışınlamasını çok daha gerçekçi hale getirecektir, SSAO sayesinde oyundaki tüm nesneler artık kendi gölgelerini yaratır, yeni Işık Saçılımı tekniği. Yeni dinamik gökyüzünde güneş artık bir ışık kaynağı olarak hizmet veriyor ve şimdi voksel tabanlı 3D nesneler olan bulutlar, ışığı kesinlikle gerçekçi bir şekilde yansıtıyor.

Son olarak, yüzey dokularına da bazı iyileştirmeler yaptık. Farklı yüzeyler artık sadece çok daha gerçekçi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda ışığa göre farklı tepki veriyor ve malzemeye bağlı olarak ışığı az çok güçlü ya da zayıf yansıtıyor.

Bunlar çok teknik terimlerdi, ama muhtemelen sonucun neye benzediğini merak ediyorsundur. Bu nedenle size bugün ilk iki karşılaştırma ekran görüntüsünü göstermek istiyoruz.

Tüm ekran görüntüleri aynı yerde, aynı zamanda alındı. FS17 Platinum Edition ve FS19’da yer alacak olan Estancia Lapacho’yu kullanıyoruz.

Lütfen dikkat: Hala çok erken bir alfa aşamasındayız, bu yüzden FS19’un tüm ekran görüntüleri henüz kesin değil. Gelişmenin ilerleyen döneminde, bazı değişiklikler takip edecek.

FS17 ve FS19 arasında ileri ve geri kaydırmak için kaydırıcıyı kullanın.

Yapımcı(lar):Farming Simulator

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir