FS19 – Presti̇jli̇ Yeni̇ Marka Ve Heyecan Veri̇ci̇ Yeni̇ Özelli̇kleri̇ Ortaya Çıkardı


Dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi Farming Simulator 19’a geliyor!

Nihayet, bir Farming Simulator oyununda şimdiye kadarki en büyük garajı birleştiren, oldukça beklenen John Deere markasını ortaya çıkarmaktan mutluluk duyuyoruz.

Farming Simulator 19 şimdiye kadarki en büyük adımı franchise’ın en kapsamlı araç listesine taşıyor! Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Deutz-Fahr, Krone ve daha birçoğu gibi endüstrinin önde gelen markalarından sadakatle yeniden yaratılan araçların ve makinelerin kontrolünü ele alacaksınız. Ayrıca dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere’yi de memnuniyetle karşılarız. Marka, bugünkü treylerde görülen 8400R gibi ikonik traktörlerle geliyor.

Farming Simulator 19, çiftliğinizi geliştirmek ve genişletmek için yeni Amerikan ve Avrupa ortamlarına sahip olacak. Oyun ayrıca yeni makineler ve pamuk ve yulaf içeren mahsuller de dahil olmak üzere birçok heyecan verici yeni tarım aktivitesi sunuyor! Domuzlar, inekler, koyunlar ve tavukların çiftlik hayvanlarına git – ya da atlarını ilk kez gezdir, çiftliğin etrafındaki engin araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmene izin verir.

Yapımcı(lar):Farming simulator

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir