FS2015 – Dolmayan Römork Yaması

fsdestek_dolmayan_romork

Bu yamada bulunan Römorkun haznesi 1000000 Kilogram’dır. Kolay kolay dolduramazsınız bu römorku doldurmayı başarak resim gönderirse sitemizde yayınlanacaktır :)

Yapımcı: Semih

fsdestek_dolmayan_romork_02

Dolmayan Römork Dedik Doldurdular :) Teşekkürler Resimler için
@Mustafa Eroğlu ;

dolmayan_romork_doldu_02 dolmayan_romork_doldu_01

@Semih Özçelik;

dolmayan_romork_doldu_04 dolmayan_romork_doldu_03

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 25.560€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

https://yadi.sk/d/xxCNMyzQeVVmD

You may also like...

4 Responses

  1. semih dedi ki:

    admin römorku doldurdum fotoyu nerden atacam

  2. atakan dedi ki:

    kazım abi farming 2011 ve 2013 de yaptığınız gibi köpek kulübesi ve köpek modu da yapabilirmisiniz. kedi var bide köpek olsun

  3. casds dedi ki:

    admin boyle saman toz olarak toplama varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir