İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

FS2015 – Krone BigX 1100 Biçer Döver

krone-big-x

Farming Simulator 2015 Slajlık mısır ve Diğer ürünleri biçebileceğiniz bir biçerdöver modu. Fakat arkasında mutlaka römork olmalı aksi halde biçtiğiniz ürünler yere dökülecektir. Bu üründe Depo haznesi yoktur.

Yapımcı: Giants / Hotte_PLS

krone-big_x

 

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 391,000€ + 45,000€ Bıçak parası
Bakım Gideri Günlük : 165€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Zippyshare.com  /  Turbobit.net  /  4Shared.com

2 Yorum

  1. ismail ismail 21 Kasım 2014

    orjinal fs15 te römork takamıyorum arkasına

    • Kazım Uslu Kazım Uslu 21 Kasım 2014

      bütün römorklar takılmıyor ama bazılarını takabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir