Farming Simulator 15FS2015 - Video

Balya Yapımı ve Samanı İnek Yemi Olarak Kullanma


Merhaba sevgili Fsdestek Ziyaretçileri ,

Sizler için hazıladığımız Tam çözüm ile inek besiciliğini aktaracağız sizlere. Bunun için öncelikle 2 adet video ile önce balya yapımını ardından da Bu yaptığımız balyaları inek yemi haline nasıl getireceğimiz öğreneceğiz. İlerleyen zamanlarda yuvarlak balya yapımı ve bu balyaları inek yemi olarak kullanma , kuru ot ve yonca yetiştiriciliği gibi konulara da videolu anlatım hazırlanacaktır.

Sizde inek besiciliğine merak salıyorsanız bu iki video ile bir ön başlangıç yapabilirsiniz. Videoda samanları çiftliğimize götürdük fakat siz kolay olması açısından direk olarak inek çiftliğine götürebilirsiniz.

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. peki inek çiftliğine götürdüğümüz zaman samanları nereye koymamız gerekiyor onu da söyleyebilir misiniz ? Teşekkür Ederim.

    1. samanları dilediğiniz bi kenarda biriktirebilirsiniz fakat ineklere yedirmeniz için zaten videolu olarak anlatım gerçekleştirdik. Oradaki gibi samanı parçalamanız gerekmekte ve yemliğe boşaltmanız yeterli olacaktır.

  2. iyi günler fsdestek ailesi rica etsem balya yapmaya otomatik şöför ve sılaj yapmaya otomatik şöfer yaması yaparmmısınız arkasına römork takınca sılaj yapma makinasına otomatik şöfer olmuyor şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.