Yardım

Farming Simulator 2013 Sera Nasıl Sulanır ?

 Sevgili Fsdestek Ziyaretçi ve üyeleri , Sizlere Videolu anlatımlarla Yardım ve Eğitici Videoları Sunmaya devam ediyoruz. Seralarımıza Nasıl Su Vereceğimiz Hakkında Eğitici Videomuzu Sizlerle Paylaşıyoruz. Seraya Suyu vermek için gerekli Araçları Farm Shoptan Temin edebilirsiniz Farm Shopa ulaşabilmek için “P” tuşuna basmanız yeterli . Ayrıca Su Tankerini Herhangi bir derenin kenarına Videoda göründüğü gibi yaklaştırmanız yeerli Daha sonra “R” tuşu aktif olduğu zaman Su Dolumuna Başlayabilirsiniz. Seraya Videoda gösterildiği gibi yaklaştıktan sonra Tekrar “R” tuşu aktif olacak ve Siz “R” Tuşuna bastığınızda Su Aktarımı tamamlanmış olacak.

Video Tamamen FSDESTEK Sitesine Aittir.

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. otomatik hallediyor satışları.
  Panel ve trübin çiftliğin elktrik giderlerini azaltıyor .
  giderler bölümünde gözüme çarptı

 2. Kolay gelsin herkese arkadaşlar. Bir sorum olacak çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Seralar arılar ve elektrik üretimi ile ilgili. Öncelikle ilk sorum ;

  Seraları aldım suladım ve gübreledim fakat bundan nasıl para kazanabilirim ? Hiç bir şekilde ürün ve para alamadım.

  2. sorum ;

  Arı kovanlarım var bal ürettiğini sanıyorum fakat bundada hiç bir icraat yok. Bunlar görevlerlemi ilgili sadece ? PAra falan kazanamıyormuyuz acaba seracılıktan arıcılıktan falan.

  3. sorum ise

  Solar panel ve Rüzgar tirbünü ile ilgili ; Bunları almaktaki amacı hiç anlamadım açıklmasında banka ile ilgili bir şey sölemekte fakat gerçekten çözemedim. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.