Farming Simulator 2015 Hakkında Herşey

Merhaba FSDESTEK Ziyaretçileri Farming Simulator 2015 hakkında herşeyi sizlere tek bir sayfa üzerinden aktaracağımız sayfamızı nihayet hazırladık. Bu Sayfada oyun hakkında her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Farming Simulator 2015 Resimler 

Farming Simulator 2015 Videolar 

Farming Simulator 2015 Haberler 

Farming Simulator 2015 Modları

Farming Simulaotor 2015 Tam Çözüm

Farming Simulator 2015 İnek Yetiştiriciliği Rehberi

Farming Simulator 2015 Ormancılık Rehberi

FSDESTEK – Farming Simulator 2015 İlk İnceleme Videosu(İlk Bakış):

Oyunda bir 10 dk geçirdik ve sizlere ön inceleme videosu hazırladık Umarım hoşunuza gider diğer videolarda önümüzdeki günlerde ayrıntılı olarak yayınlanacaktır.

Videoyu izlemek için ; Farming Simulator 2015 İlk Bakış Videosu

Youtube kanalımıza abone olun : http://www.youtube.com/user/oyunmodtv

Farming Simulator Kendi Bilgisayarımızdan İlk Görüntüler :

Sizler için hazırladığımız sayfamızda Orjinal Websitesi üzerinden satın aldığımız Farming Simulator 2015’e ait çektiğimiz ilk görüntüleri geleneksel olarak yayınlıyoruz. İşte ; Farming Simulator 2015 İlk Resimler – Kendi Pc’mizden

Bu sayfada sormak istediklerinizi yorum bölümünden sorarak Sayfamıza eklenmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Farming Simulator 2015 Su Tankeri Nasıl Doldurulur ?

Farming Simulator 2015’te seraları sulamak için su tankeriyle su çekmeniz gerekecek bu durumda suyu tankere nasıl yüklersiniz Resimli anlatım için aşağıdaki bağlantıyı kullanın..

https://www.farmingsimulatordestek.com/farming-simulator-2015-yamalari/farming-simulator-2015-su-tankerini-doldurma.html

Farming Simulator 2015 Zamanı Nasıl Hızlandırırım ?

Farming Simulator 2015’te zamanı hızlandırmak için klavyedeki iki tuşu kullanabilirsiniz Resimli Anlatım için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

https://www.farmingsimulatordestek.com/farming-simulator-2015-yamalari/farming-simulator-2015-zamani-hizlandirma.html

Farming Simulator 2015 Siloya koyduğunuz Ürünü Nasıl Geri Römorka Yükleyebilirsiniz ?

Düşük fiyata satmak yerine siloda bekletmeyi tercih ettiğiniz ürünleri geri römorka yükleyerek satmak istediğinizde bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bir fikriniz yoksa eğer bunun için aşağıdaki bağlantıya bir göz atmanızda fayda var çünkü resimli olarak anlattık.

https://www.farmingsimulatordestek.com/farming-simulator-2013/farming-simulator-2015-silodan-geri-yukleme-yapma.html

Farming Simulator 2015’i Nasıl Satın Alabilirim ?

Çok Sevilen Tarım ve hayvancılık Simülsayon oyunu Farming Simulator 2015’i birçok yol ile satın alabilmeniz mümkün. Bunlardan bazıları ise şöyle ; Steam , Orjinal Web Sitesi , Gittigidiyor, Yerel Satıcılar , Gamersgate. Daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayın..

Farming Simulator 2015 Ne Zaman Çıkacak ?

-Şu Sıralar(14/08/2014)  GamesCom oyun fuarından tanıtımı gerçekleştirilen Farming Simulator 2015 Standına uğrayan her oyuncuya aynı cevap veriliyor. Farming Simulator 2015 Ekim 2014 tarihinde Raflardaki yerini alacak.

Farming Simulator 2015’te Hangi Markalar Yer Alacak ?

– Oyunun tanıtım etkinliğinde duyurulan ve GamesCom fuarında standta yer alan New Holland’ın yanısıra Eski markalardan da Case’nin Deutz’un oyundaki yerini koruyacağını düşünüyoruz.

Farming Simulator 2015’te Yeni Ürünler Ekilebilecek mi ?

– Farming Simulator 2013’te bulunan Buğday , Arpa , Kanola , Mısır , Pancar ve patatesin yanı sıra bu oyunda bir iki yeni çeşitin de aramızda olacağını düşünüyoruz. Henüz netleşmesede Bahçe tarımına uygun arazi şartları barındırdığı için bahçe tarımı da yapılabilecek. Örneğin Domates , Patlıcan gibi sebzeler bahçe tarımıyla yapılacak. Seracılık yine devam edecek extradan oyunda orman ürünleri de yetiştirip satabileceğiz. Boş duran arazimize Selvi ağacı veya çam ağacı dikerek bu ağaçlar yetişkin olduklarında kesip satabileceğiz.

Farming Simulator 2015’te Zemin Dinamik mi ?

Bu sorunun cevabı izlediğimiz Tester videolarında mevcut. Evet arkadaşlar zemin dinamik olup eğilip bükülebilecek , ayrıca tarlalarımızı sürerken veya ekerken gerçeğe uygun animasyonlarla karşılaşacağız ve buda dinamik olmasının bir diğer nedeni..

Farming Simulator 2015’te Traktörler Kirlenebilir mi ?

Videolarda da gördüğümüz üzere zeminin dinamik olmasının bir diğer sebebi de traktörlerin kirlenebilir olması. Yani traktörlerimizle yaptığımız işler sonucunda kirlenmesi nedeniyle daha çok vakit geçirmemiz gerekecek. Buda oyuna yenilik olarak Araç yıkama alanları ekleyecek.

Traktör Modellemelerinde Extra neler Var ?

Başlı başına tartışılması gereken bir konu aslında bu. Traktör veya biçerdöver gibi dinamik sürülebilir tarım araçlarını oyunda satın aldığımızda ve kullanmaya başladığımızda Yağına suyuna baktırmamız gerekecek. Buda oyunda bir yeni içerik olarak servis ve bakım yerleri olması gerektiğini bize anımsatıyor.

Farming Simulator 2015 Türkçe Olarak mı Piyasaya Çıkacak ?

Evet sevgili Farming simulator oyuncuları . Farming simulator 2015 türkçe olarak piyasaya çıkacak ve ilk oynanabilir sürümde türkçe olarak yayınlanacak. Giants software sonunda sesimizi duydu . bakınız ; Farming Simulator 2015 Türkçe