Farming Simulator 22Fs22 - Haberleri

Farming Simulator 22 Ekran Görüntüleri

Farming Simulator 22 için paylaşılan ekran görüntüleri.

Görüntülere bakınca oyunda çok büyük bir değişiklik yok gibi duruyor. Mevsim modu fs19 için yapılmış ve oldukça başarılı bir mod. Bu modu oyuna dahil edip giriş ve arayüzde ufak tefek düzenlemeler yapıp ısıtıp ısıtıp önümüze koyabilirler. Şu görüntülere bakarak çokta heveslenmemek gerekli.

Oyuncuların oyunda bekledikleri ise;

  • Dinamik toprak yapısı. Bu ne demektir hemen bahsedelim. Yağmur yağdığında toprağın eğimine göre su birikintisi toprakta oluşmalı. Arazinin sürülmesindeki doku detayları yetersiz bu kısımda çok fazla iyileştirmeye ihtiyaç var. Böylece fizikte yetersiz olmuş oluyor.
  • Ekipmanlar çamura batmalı. Sıfır çamur sıfır zorluk çiftlik hayatını maalesef yansıtmıyor.
  • Küresel ısınma nedeniyle daha sınırlı imkanlarla tarım yapmak her geçen gün mümkün olmak zorunda. Bu nedenle otonom tarım araçları kullanımı, elektrikli traktörler, uzaktan yönetmeli ekipmanlar gibi bu alanda yenilikler oyunda yer almalı.
  • Su. Fs 2009 versiyonundan bugüne kadar oyunda hep olmasını istediğimiz fakat olmayan şey olan su yine olacak gibi durmuyor. Kıraç toprağa ekilen tohum bile bu kadar hızlı büyümüyor. Gerçekçi değil, umarım el atarlar.
  • Amerika ve Avrupa kıtalarına uygun olarak lanse edilen 2 haritayla Fs19 yetersizdi. Dünyada ülke bazlı iklim farklılıkları yer alıyor. Firma kıta bazlı yerine ülke bazlı birkaç harita ile girmesi lazım. DLC paketleriyle talebi karşılayıp ülkeye göre haritalar çeşitlendirmesi hem kendisini devam ettirmesi hemde oyuncuyu üzmemesi açısından önemli.

Yani kısaca görüntüler aşırı derecede yapmacık. Umarım çok daha iyi görüntü ve videoları sizlerle paylaşırız ve bu Fs22 seride devrim niteliğinde olur. Herkese iyi oyunlar!

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.