Farming Simulator 22 için Mevsimler

Farming Simulator 22 kış mevsimi

Farming Simulator 22 ile oyun serisinde daha önce olmayan bir detay(Mevsim Modu hariç :) ) oyuna eklenecek. Mevsimler, tıpkı gerçekte olduğu gibi 12 ay 1 yıl ve 4 mevsim. Giants Software çalışanları mevsim ve bir aylık oyun süresinin normalde düşünülen 1 oyun günü olacağını daha önce paylaşmıştı. Fakat aldıkları geri dönüşümler nedeniyle bu süreyi uzatmayı düşünmüşler.

Yine burada süreyi oyuncuların insiyatifine bırakmışlar. Oyun esnasında veya oyuna başlarken bir aylık sürenin uzunluğunu 28 güne kadar uzatabilirsiniz. Fakat oyun esnasında bu değişikliği yaptıysanız bu değişiklik bir sonraki ay başlayacak.

Bunun nedeni ise mevcut ilerlemenize bir zarar ziyan gelmemesi :). Yani süreyi uzattınız tarlalar hasada hazırdı diyelim birden yeniden büyümeye başladı gibi yapımcılar bunu kelebek etkisi diye adlandırmış olumsuz şeylerle karşılaşmanızın önüne geçmek. Bunu da iyi düşünmüşler açıkcası. Neyse serinin yeni üyesinin çıkışına da çok kalmadı. Fs22 modları yine her zamanki gibi Fsdestek’te.. Beklemeye devam, hep birlikte.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.