Farming Simulator 15FS2015 - Diğer

Fs2015 Manuel Ateşleme Modu v4

fsdestek_kontakyamasi

Farming Simulator 2015’te traktör , araba , kamyon , biçerdöver gibi kullanabilir araçlara bindiğimizde direkt olarak motor çalışıyor ve hareket etmek istediğimizde direk hareket ediyor. Oyundaki gerçekçiliği düşüren bu olayı manuel şekilde gerçekleştirmeniz açısından bir mod paylaşmak istedik sizlere.

Yapımcı : Xentro,Katsuo,Wis_Tex

Manuel ateşleme ile traktöre bindiğinizde traktör direk olarak çalışmaz sizin belirlenen tuşa basmanız istenir. Ayrıca mazot kullanan araçların hemen hemen hepsinde ön ısıtma yapmanız gerekir bu nedenle bu mod sayesinde bunuda oyuna otomatik olarak eklemiş olacaksınız.

Aşağıdaki Bağlantıdan modu indirip ;Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 klasörüne kopyalayın daha sonra kayıtlı oyuna giriş yapın. Ardından bir traktöre bindiğinizde çalışmadığını göreceksiniz sorun etmeyin hemen Y tuşuna basın ön ısıtma aktif olacak fakat hala traktör çalışmayacak bunun sebebi bir kez daha Y tuşuna basmanız gerektiğidir.

Böylelikle kontağı çevirmeden aracı süremeyeceksiniz. Gerçekçi bir oyun için harika bir yama.

http://www.modsup.com/v7ontqucp5ix/manual_ignition_fs_2015.zip.html

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Geliştirrilmeli.. Çünkü araca binince motor çalışmıyor ancak egzozdan duman çıkıyor. 2 ise aracı sürerken lastik izleri çıkmıyor ve kontak arayüzü fs 2013 için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.