Farming Simulator 15FS2015 - Diğer

Fs2015 Sürüş Kontrol Yaması

fs2015suruskontrol

Manuel başlangıcı ve vites değişikliği ile oyundaki gerçekçiliği artıran özellikler sağlayan script yamasıdır. Siz traktörden inseniz dahi traktör çalışmaya devam edecek. Traktörü çalıştırmak için “ENTER” tuşuna basmanız yeterlidir. Vites değiştirmek için ise “SPACE BAR” tuşunu kullanın.

Space Bar’a bir kez bastığınızda traktörünüz geriye doğru gidecek. Tekrar bastığınızda hareket yönünüz ileri olacak.

Vites Sistemi sizi zorlarsa “Kontak Yaması” indirerek sadece tuş ile traktörün çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yapımcı: upsidedown, eribus

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
http://www.modsup.com/2xwknmfckqdg/ZZZ_driveControl.zip.html

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. fs 17 icin kendine güvenen biri yokmu yeni model 40 ayak merces axsor ve volvo tırı yüksek 90 100 tonluk dorse kapesteli yapacak birini arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.