Genel Basliklar

Günaydın FSDESTEK Ziyaretçileri

İyisiyle Kötüsüyle Bir Seneyi daha bitirdik. Yok Kıyamet kopacakmış , yok işte yılın en soğuk kışı gelecekmiş dedikodularıyla , vergilerin yükseltilmesi , zamların arttırılması gibi gündemdeki olaylarla 2012 yılına veda ediyoruz. Artık önümüzde daha güzel günlerin durguğu Bir sene bizi bekliyor. Okuyorsak derslerimize çalışacağız , ekmek parası kazanıyorsak işimize odaklanacağız.

Lakin unutmamamız gereken birşey daha var . İyi günde de kötü gündede yanımızda olan dostlarımız. Onları asla ihmal etmeyelim. Hırsa bürünüp monoton bir hayat yaşamaktansa onlarla azda olsa güler yüzlü vakitler geçirelim. Bir çoğunuzun yaşı belkide küçük. Unutmayın koskocaman bir ömür sizleri bekliyor.Fakat bu ömrü güzel geçirmekte , zulüm etmekte sizin ellerinizde.

Kimse için yaşamayın arkdaşlar kendi isteğiniz kendi dilediğiniz gibi bir hayat oluşturun ve pozitif düşünün.Böyle bi konuşma yapmak için erken admin yazanlar olacaktır :) Daha ayın 30’u falan. Bugün Benim Doğum günüm ve Benim için Yılbaşı bugün. O Yüzden birazcık erken de olsa Hepinize yeni yılda sağlıklı mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni eder Mutluluklar Dilerim

Kcmedia Bilişim Sahibi
Kazım Usluwww.kazimuslu.com.tr
www.suskunserseri.com

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.