Genel Basliklar

Kamyonlar İle Maceraya Hazırlanın!

Birbirinden farklı son derece heyecan dolu Kamyon Sürme Oyunları, her yaştan oyuncunun zevkine göre birçok farklı oyun türü ile oynanabilmektedir. Bu konuda özellikle son derece büyük bir dikkat isteyen yük taşıma oyunları birçok funny games sever adeta gerçek bir sürüş zevki sunmaktadır.
En ufak bir hatanın tüm yükleri devireceği bu son derece gerçekçi tür animasyon oyunları için tıpkı gerçek bir yolda gider gibi çok hassas bir şekilde birbirinden farklı kamyon çeşitleri sürülmelidir. Bunlar arasında kereste taşıyan oldukça büyük kamyonlar ya da birçok değişik kasa türlerinin üst üste kamyonun arka kısmına konduğu kamyon sürme oyunu bulunmaktadır.
Yük Taşıma Oyunları
Aynı zamanda iş makineleri oyunları da mevcuttur. Traktör kontrolü oyunları son zamanlarda oldukça popüler. Tracktor Mania ile oldukça bozuk yollar içerisinde tonlarca ağır yükleri iş makineleri ile istenilen noktaya en ufak bir yükü düşürmeden götürmektir. Yüklerin her birine dikkat ederek aynı zamanda da yollara bakarak oynanan bu son derece keyifli oyun içerisinde bir oyun sever her saniye büyük heyecan ve adrenalin içinde kalmaktadır.

Aynı zamanda bir de bun tür oyunların yanı sıra yine birbirinden farklı kamyonların hedef olarak verilen adrese götürülerek son derece dikkatli bir şekilde park alanına yerleştirilmesi oyunları bulunmaktadır. Bu tür oyunlar içerisinde araçlar en ufak bir taşma olmadan muntazam bir şekilde istenen noktaya park edilmek zorundadır.
Denge İsteyen Heyecanlı Oyunlar
Bunlar arasında Monster Truck ve askeri kamyon oyunları da bulunmaktadır. Öncelikle çöp kamyon oyunları içerisinde amaç ilk olarak çöp kamyonlarının son derece dikkatli bir şekilde yük boşaltıcıların altına yanaştırarak çöpleri yere dökmeden kamyona yüklemek ve daha sonra da alına bu yükleri engebeli yollarda dikkatlice geçerek istenen yere götürmek ve yükü boşaltmaktır. Kamyonlarla yapılacak bir diğer oyun türü ise askeri oyunlardır.

Bu oyun içerisinde askeri kamyonlara büyük bir titizlik içerisinde yerleştirilen hassas bombalar her hangi bir şekilde sarsılmadan ya da kamyondan aşağı düşürülmeden istenilen adrese götürmektir. Aynı zamanda yine birçok engebe ile dolu dağlardan son derece büyük kamyonları büyük bir denge içinde tutarak bu dağlardan geçirme oyunları da yine oyun severlerin büyük bir keyifle oynayacağı Kamyon Sürme Oyunları kategorisinde bulunmaktadır.

Milyonlarca hayranı bulunan birbirinden farklı kamyon oyunları özellikle de yük taşıma ve park etme gibi son derece hassas oyun türleri ile birçok farklı oyun severin her gün büyük bir keyif içinde oynadığı oyunların başında gelmektedir.

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.