Mod Nasıl Yüklenir ?

Farming Simulator 19’da mod nasıl Yüklenir ? Videolu ve Resimli Anlatım için ‘FS19 Mod Yükleme Rehberi‘ Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

fs17modnasilyuklenir

Farming Simulator 17 için mod nasıl yüklenir herhangi bir fikriniz yoksa sizi “Fs17 mod yükleme” sayfamıza alalım.

fs2015_modyukleme_rehberi

Farming Simulator 2015 için sitemizde paylaştığımız mod ve yamaları oyuna nasıl yükleyeceğiniz hakkında fikriniz yoksa eğer resimli ve videolu anlatımla bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Tıklayın.

fs2013_mod_yukleme_rehberi

Farming Simulator 2013 üzerine sitemizden indirdiğiniz modları nasıl yükleyeceğinizi anlatan videolu kaynak dosyamızdır. Tıklayın.

fs2011_modyukleme_rehberi

Farming Simulator 2009 ve Farming Simulator 2011’e nasıl mod yükleyeceğinizi Bilmiyorsanız eğer sitemiz kaynak dosyasından öğrenebilirsiniz. Tıklayın. Ayrıca Farming Simulator 2009 Harita nasıl yüklenir öğrenmek için tıklayın.

6 Yorum

  1. Arkadaşlar fs19 da tepe lambaları neden yanmıyor daha önceden oynadığım zaman yanıyordu baya yansıtıyor ve aydınlatıyordu şimdi home tuşuna bastığım zaman yanmıyor içinde çok az bi ışık yanıyor yansıtma falan yok yardımcı olursanız sevinirim

  2. merhaba;

    modlar son güncellemeden sonra oyunu kitlemeye başladı. modlar açıkken oyunu başlattığımda siyah ekrana geçiyor. Modları kaldırdığımda çalışıyor. Fakat öncede satın aldığım ekipmların modlarını açtığım zaman oyun açılıyor ancak satın aldıklarımı bana tekrar vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.