Reklam ve Sponsorluk

Sitemiz, Google Adsense Reklam şirketi ile çalışmaktadır. Sitemize Google Adwords üzerinden de reklam verebilirsiniz. 03 Ekim 2010 Tarihinde Yayın hayatına başlayan Farming Simulator Destek sitesi, kısa sürede binlerce oyuncuya ulaştı. 6 Senede birçok oyun modunu ve Türkçe modları sitemizde paylaştık. Kullanıcılar tarafından sevilen bir siteyiz ve bununla Gurur duyuyoruz.

Sizde sitemize katkıda bulunarak hem tanıtımızı hemde sitemizin hayatına daha uzun süreler devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Direkt reklam alanı satmıyoruz. Link yada Tanıtım yazısı için yazının en alt kısmındaki E-Posta adresinden yada buradaki iletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Link Ücreti Aylık 30 TL‘dir. Linkler Sidebar(Yan bölüm) kısmında kardeş siteler bölümüne eklenir. Linklerin alındığı gün yayına başlar ve 30 gün süre ile sitemizde durur. Yayına alındığı saatin bir önemi yoktur ve 30 gün sonrası yenileme talep edilmez ise yayından kaldırılır.

Tanıtım Yazısı fiyatı ise yazı başına 20 TL‘dir. Sitemiz yayın hayatına devam ettiği süre boyunca sitemizde barınır. Hiçbir sebep ile silinmez.(Sitemiz satılsa dahi alıcı ile bu konuda bir anlaşma sağlanacaktır). Bu nedenle güvenle alabilirsiniz.

Rss bileşen fiyatımız aylık 50 TL‘dir. Link için talep ettiğimiz kurallar bu kısımda da geçerlidir. En fazla 5 adet RSS Feed’iniz sol kısımdaki Sidebar’ımızda gözükecektir.

Neden FSDESTEK’ten Reklam Almalıyım ?

Fsdestek 6 yıldır yayında olan ve 10 Binden fazla yorum almış kaliteli bir platformdur. Her durumda (iyisi ile kötüsü ile) kullanıcısına bilgi vermeyi tahattüt eder. Ortalama her ziyaretçi sitemizde 6 dakika zaman geçirmektedir(Google Analitik verisi). Site yöneticileri kullanıcının arkasında durduğu gibi site kullanıcılarıda yöneticilerin arkasında durmuştur bugüne kadar.

Eğer hedef kitleniz oyunculara yönelik ise FSDESTEK’e reklam verebilirsiniz. Markanızı tanıtmada ve internet ortamında tanınılırlığınızı arttırmada etkin yöntem kuşkusuz ki yine internet reklamcılığıdır. Bu kadar uygun fiyatlara DMOZ kayıtlı, Domain değeri yüksek, FSDESTEK kelimesini Google’a dahil etmiş bir sisteme ödediğiniz para birçok boş siteye yapılan yatırımdan daha değerlidir. Dahada önemlisi sitemizden alacağınız her reklam birimi size doğal SEO olarak dönecektir.

Bugüne kadar FSDESTEK dahil hiçbir Uslumedya sitesine herhangi bir SEO çalışması yapılmamıştır. Tamamen doğal SEO’lu olarak faaliyete devam etmekteyiz.

Reklam vermek için : reklam[at]uslumedya.com