Farming Simulator 17FS17 Diğer Modlar

Farming 17 Para Hilesi Modu

fs17-parahilesimodu-fsdestek

Farming Simulator 17 için yapılan para hilesi modudur. Bu mod sayesinde birkaç tuşa basarak binlerce milyonlarca oyun parasına ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ? (Videolu Anlatım)

Para hilesini kullanabilmek için modu yükleyin ardından oyuna girişte etkinleştirin ve oyuna girdikten sonra Herhangi bir traktöre binin. Ardından CTRL + ALT + 0 tuşlarına basın. 50.000.000€ eklenecektir. Eklediğiniz parayı kaldırmak için ise CRTL + ALT + HOME tuşuna basmanız yeterlidir.

Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

Yapımcı(lar):Hummel, LSK Modding, *Turbostar*

Dosya Özellikleri:Zip / 0,01 MB  
Modsup.Com ile İndir

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Merhaba Eğer Hile çalıştıramdıysanaız bir Dünya açın ve bir Traktöre binin CTRL+ALT+0 a tıklayın ama traktördeyken fark etmiyo zaten marka sonra CTRL+ALT+0 A tıklayın 5000000 tl eklencek siz traktördeyken hep 0 korna tuşuna basarsanız 50 Bin eklenecek ama dünyaya girerken para hilesini açmayı unutmayın iyi oyunlar çalışanlardan değilim….

  2. hiç modla falan uğraşmayın. my games den kayıtlı bi oyuna girin sonra ordaki kariyer dosyasını not defterıyle açın money yazan yeri bulun silip istediğiniz parayı yazın nokta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.