Farming Simulator 22 Teleskopik Yükleyiciler Ne işe Yarar?

Farming Simulator 22 oynarken, genişletilebilir bir BOM koluna sahip teleskopik yükleyici çiftlikte her işinize yarayacak. Ama bu ekipmanı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği çok daha yüksek alanlara palet, kütük, saman, ürün aktarımı yapabilmesidir.

Yüksek kapaklı ve kapasiteli römork yada dorselere yüklemeyi kolaylaştırır. Eğer çiftlikten ziyade oyundaki üretim tesislerinden herhangi birini satın alıp, bazı mamulleri üretiyorsanız bu ekipman işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Uzayan kolu sayesinde büyük dorsenin en ucuna kadar paletleri kolayca yerleştirebileceksiniz.

Yük Kaldırma ve Taşıma: Teleskopik yükleyiciler, yüksek yerlere veya uzak mesafelere yük taşımak için idealdir. Balyalar, torbalar, paletler ve diğer tarım malzemelerini kaldırabilir ve taşıyabilirler.

Yükleme İşlemleri: Bu araçlar, kamyonlara, römorklara veya depolama alanlarına malzeme yüklemede çok etkilidir. Özellikle hasat edilen ürünleri veya diğer malzemeleri taşıma araçlarına hızlı ve etkili bir şekilde aktarmak için kullanılırlar.

Çeşitli Eklentilerle Uyumluluk: Teleskopik yükleyiciler, çeşitli eklentilerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede palet çatalı, kova, balya çatalı ve diğer eklentileri takarak çok çeşitli işlerde kullanılabilirler.

Manevra Kabiliyeti ve Dar Alanlarda Çalışma: Küçük ve dar alanlarda rahatlıkla hareket edebilirler, bu da onları çiftlikteki dar alanlarda ve binaların içinde çalıştırmak için ideal kılar.

Yüksek Yerlere Erişim: Uzun bomları sayesinde, yüksek yerlere veya normalden daha uzun mesafelere erişim sağlarlar. Bu, yüksek depolama alanlarına malzeme yerleştirmek veya çıkarmak için özellikle faydalıdır.

Zaman ve Maliyet Tasarrufu: Çiftlik yönetimi açısından, teleskopik yükleyiciler gibi çok yönlü araçlar, farklı görevleri tek bir araçla yapabilme imkanı sunarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Farming Simulator 22 içerisinde 10 farklı kapasite, yük kaldırma ve bilindik dünya markalarına ait teleskopik yükleyiciler bulunmaktadır. Farklı marka ve model ihtiyacınız varsa eğer Teleskopik modları başlığına göz atabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir