Flight Simulator Modlarını Kolayca İndirin

Uçuş Simülasyonu, ülkemizde ve dünyada milyonlarca insan tarafından sevilen oyun türlerinden biridir. Gerçeğe en yakın simülasyon olarak bilinir ve dünyada birçok marka ve model uçağı birebir uçuş süreleriyle yine dünyanın tanınan havalimanlarından kaldırıp yine bir başka havalimanına indirinceye kadar geçen sürede uçağı kontrol edebilirsiniz. Maalesef ki yine oyun yapımcıları her marka ve modele ait lisans alamayacağı için bazı modeller gerçekleriyle birebir olsa da ismi değişik olabiliyor.

Burada modlar devreye giriyor ve sevilen ve bilinen markaları modelleri oyunda oynanabilir hale getiriyor. Örneğin Farming simulator ‘de John Deere’nin lisansı olmadığı için John Deere modlarını sitemizden indirmeniz gibi Flight Simulator’de de Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus gibi havayolu markalarına ait uçak ve tasarımları oyunda resmi olarak bulamayacağınız için indirmeniz gerekiyor. İşte Flight Simulator serisinde en kaliteli gerçekçi modlara erişmek için FlightSimulatorMods sizin için tasarlandı.

Basitce sitede arama yapabilir, istediğiniz modu seçip indirebilirsiniz. Oyunda eğlenceyi katlamak için en kaliteli modlar sizin için orada olacak. İyi oyunlar!

Site: En iyi Flight Simulator Modları

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir