Küçük Çiftlik köklerine geri Genişletilmiş

Açıklama:
Bu i yapmak için izniniz var arada Showgunn84, teşekkür genişletilmiş Küçük Çiftlik olduğunu. I açıklama ile en iyi çalışacaktır İyi, ‘Ben Alman değilim neden olur. Orada çok şey değişti ve bu harita içinde yeni ayrıntılar.
Tüm standart-meyve ile Cotten, Greenwheat, Ayçiçeği, Soya Fasulyesi, Patates ve Şeker Pancarı da vardır. Yakın civardaki Esterhazy-Mill (hangi siraly0211 muhteşem bir eserdir) veya Habour de, ayrıca bir balya-asansör patates ve şekerpancarı-silo, bunların çok güneyindeki tepe üzerine satış it canharita ancak uzun yol için en iyi satış-fiyat almak.
Köpek kulübesi ile küçük bir çiftlik evinde saklamak bir balehall (satış) balyalar büyük miktarlarda olduğunu. Ve ben buğday ve arpa gibi saman-Produktion içine greenwheat, pamuk ve soya fasulyesi, yazdı, çünkü buna ihtiyacınız olacak düşünüyorum, ama benden saman için yeni dokular vardır.
Bu haritanın Extention çok silo, bir yönlendirme, bir BGA, değirmen ve limana bir brigde üzerinde dağlar aracıyla gidiyor. At iletme yeni araç-satıcı ve satın şeyler var yerleştirilir.
Yeni sesler, spec gibi, bir sürü güzel ayrıntıları bulacaksınız.balıkçı, 2 mudholes ve zaman zaman olan küçük göl (şişe konteyner çiftlik evinde olduğunu. Bu harita daha geniş yeni alanlar (pulluk) veya eklemek için görüşünü de size verir, bazı şişe toplamak için orada apear kendiniz yeni nesneler eklemek için boşluk.
Şimdi, ne söylemek zorunda olduğundan emin orada bazı Kartoffeln veya zuckerrüben gibi bu harita (patates, şekerpancarı) fo örnekte almanca-kelime ama bunu işlemek ve bir parça eğlenceli olabilir umuyoruz.

Kredi
Devler Yazılım GMBH
Harita – Showgunn84

İndirme Linki:

http://depositfiles.com/files/lfgvm5t6b

Yaziyi gonderen Sdmods

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir