Para Hileleri

Farming Simulator 19’da para hilesi nasıl yapılır ? Para hilesi modu indirmek için tıklayın.

fs2009_parahilesi_indir

Oyunda yeni araçları ve eklediğiniz modları satın almak için, Farming Simulator 2009’da para hilesi yapmanızı sağlayan dosyaya ulaşmak için tıklayın.

fs2011_parahileleri_fsdestek

Farming Simulator 2011’de kayıtlı oyununuzdaki parayı arttırmanın pratik yolları elbet var. Fakat ben direk zengin olarak oyuna başlamak istiyorum diyorsanız buyurun size save dosyası, tıklayın.

fs2013_parahilesi

Farming Simulator 2013’te çiftliğinize yepyeni araçlar satın alarak modern tarımın ilk adımını atmak istiyorsanız tam sizin için hazırladığımız Farming simulator 2013 para hilesine göz atmanızın vakti geldi, tıklayın.

fs2015_parahilesi

Farming Simulator 2015’te paraya mı ihtiyacınız var ? Sorun değil sizler için hazırladığımız iki save dosyası ile oyunun orjinal haritalarında zengin bir şekilde çiftçiliğe başlayabilirsiniz, tıklayın.

fs17parahilesi

Farming Simulator 17 (FS17) para hilesi modu. Bu mod sayesinde birkaç hamle ile milyonlarca parayı oyuna ekleyebilirsiniz ve bu paralar ile çiftliğinizde istediğiniz herşeyi satın alabilirsiniz ve dilediğiniz modern ekipmanlar ile modern tarımın keyfini çıkarabilirsiniz. İndirmek için ; Fs17 Para Hilesi