İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Counter Strike Harita İndir

counter-strikeharitaindir

Ülkemizde en çok oynanılan bir diğer oyun counter-strike’dir. Hatta daha da ilerisi Türklerin ata sporu olarakta espiri ile karışık nitelendirilebilen bir oyundur. Counter-strike Valve tarafından geliştirilen ve tüm dünya’da da çok sevilen bir oyundur. Counter-Strike 1.6 ile yoluna devam ederken seriye yenilikler katan iki oyun daha günyüzüne çıkmıştır.

Counter-strike: Source ve Counter-strike : Condition Zero paketleri ile oyuncunun gönlüne taht kuran steam’ında kurucusu valve Counter-Strike oyununa yeniliklerine devam ederken Eski oyunlara ve yeni çıkacak bütün oyunlara harita paylaşımını başlatan Counterstrikedestek.com Türkiye’nin Counter-Strike oyunu merkezi olmaya niyetli. Counter Strike harita indirmek artık çok daha kolay ve basit. Kendi sunucusunda barındırdığı harita dosyalarını tek tıkla indirebilir ve yine sitede yer alan Counter-Strike harita yükleme resimli anlatımları ile indirdiğiniz haritaları oyuna aktarabilirsiniz.

Şuan için mevcut üç Counter oyununa harita paylaşımı yapan site de bulunan haritaların birçoğu bot destekli olup tek başınıza da oynayabileceğiniz haritalardır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir