İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Farming Simulator 2015’mi Oda Ne ?

Hadi bugün farming simulator 2015 üzerine biraz kafa yoralım. Geçmişe dönük araştırmalarla yeni oyunda bizleri nelerin beklediğini biraz da olsa kestirmek mümkün. Yine bir kaç yeni ürün çeşiti gelecek. Farming simulator’de ayçiçeği bekliyorduk fakat galiba yapımcılar unuttular. Domates salatalık gibi ürünleri serada yetiştirmek bizim ve avrupa kültürünün sonradan gördüğü birşey. Bu yüzden Farming Simulator 2015‘te domatesi karıklara dikmeye hazırlanmalıyız.

Modern tarım makinalarını kullanmaktan keyif alıyoruz fakat modern tarımın eksikleri oyunda kendini belli etmekte. Buna en iyi çözüm Arazilerin daha dar ve engebeli olması gerektiğidir.Oyunun yapımcılarının alman olması ve oyunun bir alman tarım simulasyon oyunu olması nedeniyle ve Almanya’da neredeyse dağlık arazinin bulunmaması sebebiyle arazi şartları zorlu gelmiyor karşımıza.

farmingsimulator2015kapakresmi

Ama Farming simulator 2015 Haritasının daha engebeli ve zor şartlar altında olmasını bekliyorum.Birde en önemli özellik araziler hazır gelmekte. Arazileri ne sürdüğümüzde ne de Alabora makinası ile düzeltirken keyif alıyoruz.Arazileri kendimiz belirlemeliyiz ve bu konuda özgür olmalıyız.Ben Farming Simulator 2015’te Bu konununda gözden geçirileceğini düşünmekteyim.

 

Farming Simulator 2013 öyle alelacele çıkmış gibi görünmekte. Grafikler sanki sıkıştırılmış ve 3D ile 2.5D görüntü arasında gidip gelmiş gibi.Ben bu konu üzerine gerçekten sağlam bir çalışma bekliyorum. Neden derseniz Liderliği Euro Truck Simulator 2‘ ye kaptırdı . Geçen senenin en iyi simulasyon oyunu Farming simulator 2011 iken bu sene en iyi simulasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 olmuş durumda.

 

İki Alman firmasının da işini iyi yaptığının farkındayız fakat eksikleri mevcut. Birde kulaklarıma Farming Simulator Tropical gibi bir bilgi ulaştı. Farming simulator 2015‘ten önce bir paket yayınlayıp tropical tarım üzerine bir eklenti geliştireceği duyumunu aldım. Bu mümkünse tütün yetiştiriciliğine hazır olmalıyız.

 

Bence bizleri bekleyen Sağlam bir tarım simulasyonu yolda gibime geliyor. Tabi oyunun adı Farming Simulator 2015 değilde 2014’te olabilir bunun bir önemi yok benim gözümde. Farming simulator Serisinin kendini geliştirerek devam etmesi gerektiğinin farkındayız ve yapımcılara her fırsatta mail atarak bu durumu anlatmaya devam ediyoruz.

Sizde tahminlerinizi yorum bölümünden yazarak bildirebilirsiniz. Hadi biraz kafa patlatalım bu konu üzerine.

36 Yorum

 1. burak burak 17 Ocak 2015

  Bence fs 2013 teki tır kasaları güzel olmamış tırla traktör kasalarını ayırt etmeliler. Tek çiftçi biz olmamalıyız. Sulama olmalı, olurkende su motoru ile sulanmalı. Mevsimler olmalı. (Kış mevsiminde kar yağmalı). Köyler olmalı başka köylere gidilebilmeli. Bazı ürünler el ile toplanmalı. İnek gübreleri taşınmalı. Tarlalar istediğimiz yere yapılmalı. Geceleri uyunmalı, eve girilmeli. Evde şehir evi gibi değil köy evi gibi olmalı. Kısacakı bir köyü anımsatmalı. Tarlalar köyden (1 km) gibi uzakta olmalı.

  • Trouboadour Trouboadour 19 Ocak 2015

   Sana katılıyorum kardeşim.Köyler iyi olurdu el ile el arabaları vs. onlarda güzel olurdu anca tarlalar istediğimiz yere yapılmalı sanki biraz sıkıntılı gibi duruyor çünkü yani bu kadar uğraşacak olan birini tanımıyorum. (FSDESTEK hariç tabiki çünkü Allah razı olsun çok yardım ediyorlar

 2. kerem kerem 07 Eylül 2014

  bazi kilitli ekipmanlar oluyo
  mahsuller kendi yetisiyo yagmurlama damlama sistemi olmali

 3. ferid ferid 02 Eylül 2014

  abi nerden inecek

  • admin admin Yazar | 02 Eylül 2014

   farming simulator 2015 henüz çıkmadı çıktığında sitemizden demosunu indirebileceksiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir