Farming Simulator 2015’te En Beğendiğiniz Meslek

fs2015_ensevdiginizmeslekne

Merhaba FSDESTEK ziyaretçileri , oyun çıkalı epey bir zaman oldu. Yeni oyun ile geliştirilmiş bir seracılık ve ek olarakta ormancılık yapabiliyoruz. Ben oyunu oynadığım sürelerde en çok ekip biçmeyi seviyorum. Toprağa bir tohum koyuyoruz ve bu yohum büyüyerek koca bir alanda binlerce yeni tohum ortaya çıkarıyor.

Yeni eklenen Ormancılıkta ikinci favori mesleğim. Ağaçları kesip daha sonra ormancılık ekipmanlarına yükleyip satış noktalarına kütükleri satmam yada suya atmam çok hoşuma gidiyor. Fakat bir türlü seracılığa alışamadım nedense. Hayvancılık ise aslında oyunda en basit mesleklerden biri geliştirilmediği için pek fazla önemsemedim bugüne kadar.

Peki Sizin favori mesleğiniz ne ? Ekip biçmeyi mi seviyorsunuz yoksa ağaçları kesip ormancılık yapmayımı yok abi ne uğraşacam öyle işlerle diyerek sera ve hayvancılığa mı odaklısınız ?

You may also like...

5 Responses

 1. temelce_06 dedi ki:

  Merhaba sevgili fsdestek ailesi ve ziyaretçileri kazım kardeşiminde söylediği gibi evet oyun çıkalı epey oldu ama henüz oyunu almak nasip olmadı izlediğim videolarla yorumlamak istedim, köyde büyüdüm sayılır bu yüzden favori mesleğim ekip biçmek ama teknik konulara meraklı olduğum ve becerim olduğunu belirterek 2. Mesleğim ise ormancılık fakat talaş üretmekle beraber tahta (kereste) dilme olayı olsaydı ormancılık daha eğlenceli olurdu düşünüyorum sizin fikrinizde önemli tabi nasıl düşürsünüz bilemem neyse oyunu aldıktan sonra daha detaylı ve güzel yorumlarla görüşmek dileğiyle hoşçakalın

 2. Yasin dedi ki:

  Ekip Biçmeyi Seviyorum.

 3. esref dedi ki:

  çifçilik benimkisi

 4. Mehmet Ali dedi ki:

  parayı bulabilsem hayvancılıkla uğraşacamda zor bölümde oynayınca hiç bi şey para etmiyor. çiftçiyi bitirdiniz bee :D

 5. ahmet dedi ki:

  ABİLER NEOLUR YARDIM EDİN SİYAH BEYAZ EKRAN GİTMİYOR FARMİNG SİMİLATOR 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir