FS 2015 – Fendt Vario 1050 Traktör

fendt_traktor_01

Farming Simulator 2015 Traktör yamasıdır.

Fendt Vario 1050 Traktör Hızı:64km
Fendt Vario 1050 Traktör Deposu:484l

Yapımcı: 
vasilisvasilis modding

fendt_traktor_02

fendt_traktor_04

fendt_traktor_03

Modun Özellikleri :

Fiyatı : 390.000€
Bakım Gideri Günlük : 295€

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Turbobit  |  Yandex.Disk

You may also like...

8 Responses

  1. Furkan Nar dedi ki:

    Farming Simulator 2015 Merhabalar Ben Oyunu Steam Üzerinden Aldım Fakat Oyunda Karakterler ve hayvanlar görünmüyor. Oyun Orjinal Ne Yapmam Lazım O Kadar Para Verdim. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Tüm Driverlar Güncel… Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim.

  2. onur dedi ki:

    fendt 1050 yaması çalışmıyor :( 2 gündür uğraşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir