İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

FS17 – Sudhemmern Çiftlik Haritası V1

Farming Simulator 2017 Harita yamasıdır.

Nicholas’a uygun bir zamanda Südhemmern-Map’in ilk versiyonunu LS 17’den LS 17’ye yayınlamak istiyorum ve bir veya diğer oyuncudan küçük bir zevk alabilmeyi umuyorum. LS 17’deki kapsamlı değişiklikler nedeniyle, pratik olarak bir önceki haritanın yeniden yapılandırılması gerekiyor.
Harita, Südhemmern (merkez), Hartum (batı) ve Hille (Doğu) köylerinden oluşmaktadır.
Başlangıçta bulunduğunuz 42 alan oluşturuldu. 4 Alan olarak tanımlanmayan 2 büyük çayır var, böylece Helder ile (bunlar kasıtlı olarak yapılır) düzenlenemezler. Midland haritasının ortasında, Canal 5 köprü ile batıdan doğuya doğru uzanıyor.

Tüm hayvanlar (tavuklar, domuzlar, inek ve koyunlar) LS 15’in eski versiyonundan doğrudan çiftlikte sapıyor ve oradan verilebiliyor. Çiftlikte, Gtreidesorten için ayrı silolar, patatesler ve şekerpancarı için bir kamp, ​​saman için bir kamp, ​​çim ve saman sowei silaj için bir kamp ve kıyılmış. Abkipport ve Entnhamen açıkça görülebilir. Buna ek olarak, hala yüklü bok için bir stok var, ancak yine sadece normal takipçileri ile. Maalesef, Miststreuer bunu direkt olarak depodan yüklemiyor, ki bu dağılmalar yüzünden, şimdi değiştiremiyorum. Çiftlikte (hidrant) ve çiftliğin arkasında (iyi) su da vardır. Ahirlardan birine ek olarak, büyük paketler için raflar ayarlanır, ancak ekipmanın doğrudan doldurulabileceği tohum ve gübreleme için küçük bir kulübe de bulunur. Gübre püskürtme burada yüklenemez.

Haritayı yayarak, Hoflager’a atfedilen her şeyin yatırılabileceği bir hamlet ve 3 ahır var. PDA’da bu devirme istasyonlarına Hof.Silo denir ve bulunması çok kolaydır. Bunlar, depoyu kullanmak isteyen yolları yedeklemek için kullanılır. Dor her tohum ve gübre gübrelemesinde de mevcuttur.

Hoflager 250.000 l ile sınırlandırıldığından ek olarak Hille’deki kara sahile (giriş) depolanabilir. Orada, dolum türü başına kapasite 500.000 litre ile sınırlıdır. Depolama maliyeti karşılığıdır. Çıkarma da kırmızı tüp üzerinde.

Meyve var buğday, arpa, kanola, soya fasulyesi, mısır, çavdar, yulaf, patates, şeker pancarı.
Buna ek olarak, LS 15’den alınan tahıl tren ve kereste trenleri takılmıştır. Bu tren, Gönder’i yükledikten sonra olabilir ve bu nedenle ek gelir elde eder.
Aynı zamanda Marhu’nun kereste fabrikası da donatılmıştır. Tren garında yer alan tahta palet satışları. Bir kereste yükleme istasyonu kuruldu.

LS 15’de olduğu gibi, trafik ışıkları LS 13’ten takılıp çalıştırılır. Açılışta ZIP’ta yine de ZIP ZIP dosyasının yanında, modfolder’daki ihtiyaç var. Trafik ışıkları, küçük bir LOG girişi oluşturur ancak oyunu etkilemez. Kontrol kutuları üzerindeki ışıkları da kapatabilirsiniz.
Çıkışlar PDA’da gösterilir. Un değirmende iki devirme vardır, sırasıyla yalnızca belirli meyveler kabul edilir. Girişte işaretler var. Testerede, kuzeybatıdaki LS 15’den kereste tezgahında, daha önce belirtildiği gibi kereste treninde ve geriye doğru tekrar girmek zorunda kaldığınız kereste göletinde satılmaktadır. Biri yeterince derin olduğunda, günlükler satılır.
Sıfırlama noktası artık tüccar değil, bahçede.

Bir tanesi yerine 3 tane Viehändler var. Hartum’da Hille’de domuzlar var inekler var ve ortada sadece koyun var (tüccarlar sembolleri PDA’da gösteriliyor Bir tüccarın her türlü hayvanı gerçekçi olmayan bir şekilde satması aptalca düşünülürdü. Çözüm.
Harita üzerinde devrilme için bazı barınaklar ve daha fazla bilgi için iki yer tutucusu, yalnızca bıçakları veya konveyör bantlarını eğip eğlenmek isteyenler için inşa edilmiştir.
2 Transit silosuna sahip büyük bir BGA var. Ahıra ek olarak, iki geçiş silosu vardır, çünkü yeterli eğlencenin silajını üretmesi eğlencelidir.

Yapımcı(lar):-

Bu Mod tarafımızdan Test Edilmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir