Farmer's Life

Farmers Life – Traktör Nasıl Tamir Edilir?

Erken erişim olarak yayınlanan Farmers Life, bir çiftçinin hikayesini anlatıyor. 2.Dünya savaşı ile harap olmuş topraklarda yeniden ürün yetiştirmek, hayvancılık yapmak ve bozuk bir traktörü tamir ederek daha geniş alanlarda tarım yapmak mümkün. Türkçe dil desteği henüz bulunmayan oyunda Türk oyuncular fazlasıyla zorlanabiliyor. Fsdestek olarak bu güzel çiftçilik oyununa rehber içerikler oluşturup oyuncuların faydalanmasına sunmak istedik.

Kasmir’in çiftliğinde yer alan bozuk traktörü tamir edebilmek için 5 parçaya ihtiyaç vardır. Kayış, Yağ Filtresi, Egzoz parçası, Direksiyon simidi ve sağ ön teker.

Bu 5 parçayı 2 türlü elde edebilirsiniz. Etraftaki bozuk tankları araştırarak veya Farm of Thadeus çiftliğine giderek satın alabilirsiniz.

Etraftaki tankları araştırmak için Levye(Crowbar) gereklidir. Şehir merkezinde alet edevat satıcısı John ile ticaret yaparak satın alabilirsiniz.

Farm of Thadeus çiftliği ise Kasmir’in çiftliğinin hemen sağında yer alıyor. Tamire başlamak için parçaları traktöre takmanızı sağlayan İngiliz Anahtarı(Wrench) gerekli. Öncelikle onu satın almalısınız.

Thadeus size elindeki malzemeleri satmaz ise onunla ilişkinizi geliştirmelisiniz. Kendisi, vodkayı çok seviyor. Yine kasaba merkezinden vodka alarak ilişkinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Thadeus size elindeki malzemeleri satmaya karar verecek.

Gerekli malzemeleri aldıktan sonra İngiliz anahtarını kuşanarak traktörü tamir edebilirsiniz.

Tamiri tamamladıktan sonra 20 litre yakıt koyabilirsiniz. Yakıtı da yine bozuk tankları araştırarak veya kasabadaki pazar yerinde satıcılardan satın alabilirsiniz.

Daha fazla Farmer’s Life rehberi için sitemizi takipte kalabilirsiniz. İyi oyunlar!

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.