Farming Simulator 17 Siyah Ekran Hatası ve Çözüm Yolları

fs17siyahekrancozumyollari

Oyunu oynayabilmek için öncelikle sistem gereksinimlerinizin oyunun sistem gereksinimlerini karşıladığına emin olun, bknz: Farming simulator 17 Sistem gereksinimleri. Eğer bilgisayarınız sistem gereksimlerini karşılıyorsa yapabileceklerimize bir göz atalım.

1- Oyunun Masaüstündeki Simgesine tıklayın ve Siyah ekran hatasını aldıktan sonra oyunu kapatın. Ardından Belgelerim’e girin, My Games > Farming Simulator 17 klasörünün içerisinde bulunan game.xml dosyasını Not defteri programı ile açın ve aşağıda resimde yer alanları gerçekleştirin.

fs17siyahekran

2- İlk yöntem işe yaramadıysa bir sonraki adıma geçebiliriz. Burada ise oyunu tam ekran değil de windows modunda nasıl çalıştıracağınızı aktaracağım. Yine My Games > Farming Simulator 17 > Game.xml dosyasını açın. ve Aşağıdaki resimdeki yazılanları uygulayın.

farming17siyahekran

3- Sorun hala düzelmiyorsa oyun dosyalarında bir bozukluk vardır veya Ekran kartınız güncel değildir. Eğer ekran kartınızın güncel olmadığını düşünüyorsanız markası ati ise buraya, nvidia ise buraya tıklayarak en güncel ekran kartı driverinizi indirip bilgisayarınıza kurun ve tekrar deneyin.

BENZER YAZILAR

8 YORUM

 1. Arda dedi ki:

  aga bende siyah ekran verıyo 3 sn sonra atıyor

 2. Duran dedi ki:

  Selamın aleyküm bende orjinal fs17 var ama oyun içinde araçların ve alatlerin tekelerleri görünmüyor sorunun kaynağı veya çözümünü bulabilirmisiniz teşekkürler

 3. Bedoo dedi ki:

  Tekerlekler Gözükmüyor Neden Ki

 4. Furkan Çelik dedi ki:

  Modlarin bazilari hatali ondan oluyor bosa ugrasmayin modlari tek tek deneyin hangisi aktifken siyah ekran aliyorsaniz onu kaldirin ;)

 5. Mehmet dedi ki:

  abi hepsini yaptım olmuyor ekran kartım 512mb bundanmıdır

 6. musa dedi ki:

  fs 17 nin game xml dosyası

 7. musa dedi ki:

  benim game xml dosya hatam var bana kopyasını gönderirimisiniz game xml dosyasını atarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.