Farming Simulator 2013FS2013 - Diğer

Farming Simulator 2013 Ursus DLC Paketi

ursus_dlc_paketi

Farming Simulator 2013 üzerine tasarlanmış yeni DLC Paketi URSUS’u tanıtacağım sizlere. Ursus Markası ile anlaşma sağlanması üzerine Oyuna Ursus Orjinal Lisanslı ürünlerinide ekleyen Giant’s Software anlaşmadaki telif hakkına yatırdığı parayı da yine oyuncularından çıkartmak istiyor. Fiyatı 20 Dolar olan bu eklentinin özellikleri ne ?.

Bu kadar pahalı olması oyuna ekstra ne katıyor diyen arkadaşlara da bilgilendirme amaçlı bu eklentiyi tanıtacağım. Aslında bu yazıyı Oyunmodlari.Com adresine yeni geliştirdiğimiz Portal projesinde paylaşmak istiyordum fakat FSDESTEK’e haksızlık olurdu. Portal içinde yine kısa ama özlü bir yazı hazırlayacağım.

ursus_traktor

Farming Simulator 2013 Yeni DLC Paketi Ursus , Ursus marka Traktör ve araç gereçleri de oyunumuza ekliyor. Biz Sitemizde zaten bir çoğunu ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Tek artısı Daha fazla ekipman ve oyunda kalıcı bir özellik olması. 7 Farklı URSUS Marka traktör barındıran bu eklenti paketi ayrıca bir adet ön yükleyicili traktör içermesi nedeniyle 6 farklıda ön yükleyici aparatı bulunduruyor.

Öy yükleyici Traktör ve aparatları resimli olarak görüntülemek isterseniz tıklayın.

Ursus , Bir Rus Traktör  markasıdır. Ursus Traktör üretiminin yanında balya makinası , Balya toplama makinası , Ön yükleyicili traktörler ve aparatları gibi modern tarımın ihtiyacını karşılayan büyük bir firmadır. Ülkemizde de yine kullanılan ursus modellerine rastlamak mümkün. Fakat son senelerde kendi traktörlerimizi üretmemiz hatta doğal gazla çalışan traktörler üretmemizin ardından artık dışarıdan belirli markalar harici ithal etmiyoruz.

Ursus DLC Paketi ile gelen bir başka ekipmanlar ise yine aşağıda resimli liste olarak verilmiştir.
ursus_ekipmanlar

Ursus DLC Paketi Tanıtım Videosu ;

URSUS DLC Paketini hemen satın almak için tıklayın..

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. admin mrb ben bu ursus paketini daha onceden aldım ama naısl yuklendıgını bılemıorum ınt uzerınden vıdeo ızledım ama anlayamadım yardımcı olurmusun tesekkurler

    1. zıp veya rar dosyası varsa (ursusun) onu belgeler my games fs 2013 mods a at içinde birsürü zıp veya rar dosyası olcak onlarıda mods a at

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.