Yardım

Fs2013 Gübre Nasıl Atılır ? [Video]

gubre_atmak_fs2013

Merhaba arkadaşlar Tam çözüm konumuza devam etmek için hazırladığımız gübreleme Videosu sizlerle. Tarlaya ürünü ektikten hemen sonra Gübrelersek fayda görebiliriz Ürün çıktıktan sonra değil unutmayın. Bu iş için herhangi bir traktör olması ve Oyunda “P” tuşuna bastığınızda Mağazada bulunan Fertilizer Spreaders bölümündeki ekipmanlardan herhangi birisini kullanabilirsiniz.

Videoyu Hemen Devamında…


Video Tamamen Fsdestek Sitesine Aittir..

Etiketler

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bi önceki sayfada hem ilaçlama hemde izlediğim gübreleme var.Bir öncekinde yanı ilaçlamada aynı yerden doldurmussun gübrelemede de aynı yerden doldurmussun admın.Sadece makinalar değişmiş.Gübreler ineklerin dıskısından olmuyormu.Ben hem farming simulatöru android olarak oynuyorum orda senin ilaçladığın makşne bnde yok ama gübre atmada kullandiğin makina var. Bende adı zax. Bende dolduruyordum gübre diye amakullandığımda süre değişmedi sadece verimi arttı.Yani bende basta yanlıs yapıyordum.Ama şimdi anladım gübre ile ilaçı karıstırmıyorum. Bu videoyu silip yeni yap admın.Hem gübreyi hemde ilaçlamayı aymı yerden alıyon makinalar değişik sadece.O zaman ineklerin dışkısından ne yapılacak.Gübre değilmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.