İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fs2015 Sürüş Kontrol Yaması

fs2015suruskontrol

Manuel başlangıcı ve vites değişikliği ile oyundaki gerçekçiliği artıran özellikler sağlayan script yamasıdır. Siz traktörden inseniz dahi traktör çalışmaya devam edecek. Traktörü çalıştırmak için “ENTER” tuşuna basmanız yeterlidir. Vites değiştirmek için ise “SPACE BAR” tuşunu kullanın.

Space Bar’a bir kez bastığınızda traktörünüz geriye doğru gidecek. Tekrar bastığınızda hareket yönünüz ileri olacak.

Vites Sistemi sizi zorlarsa “Kontak Yaması” indirerek sadece tuş ile traktörün çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yapımcı: upsidedown, eribus

Modun Yüklenişi(RAR Dosyaları) : İndirdiğiniz Rar Dosyasını açın. İçerisinde bulunan .ZiP dosyalarını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (ZIP Dosyaları) : İndirdiğiniz .ZIP Dosyasını Belgelerim > My Games > Farming Simulator 2015 > Mods Klasörüne atın.  Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Modun Yüklenişi (.EXE Dosyaları) : İndirdiğiniz .EXE Uzantılı mod dosyasına iki kez tıklayın. Daha sonra Yüklendiğine dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Ardından oyuna girin ve “P” tuşuna basın daha sonra kategoriler bölümünde marka ve modele ulaşarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
http://www.modsup.com/2xwknmfckqdg/ZZZ_driveControl.zip.html

7 Yorum

 1. Hakan Hakan 28 Mart 2017

  FS17 ye olur mu bu? veya FS17 yaması yok mu

  0 İyi
  0 Kötü
 2. alaattin alaattin 21 Kasım 2016

  fs 17 icin kendine güvenen biri yokmu yeni model 40 ayak merces axsor ve volvo tırı yüksek 90 100 tonluk dorse kapesteli yapacak birini arıyorum

  0 İyi
  0 Kötü
 3. tamer tamer 02 Ekim 2016

  nasıl indiiliyor

  0 İyi
  0 Kötü
  • emre emre 20 Kasım 2016

   indirme linklerine tıkla

   0 İyi
   0 Kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir