FS19 YardımOyun Konsolları

FS19 PS4 Mod Nasıl Yüklenir ?

Farming Simulator için PS4 oyun konsolunda mod nasıl yüklenir bu konuya açıklık getirmek istedik. Ps4 için şuan sitemizden indireceğiniz hiçbir modu oyuna aktaramazsınız. Bunun nedeni Sony ve Microsoftun lisans sistemi buna izin vermiyor.

Bu nedenle oyun içerisinden modlara ulaşabilir ve sadece oyun içinde bulunan ve konsolun desteklediği modları oyuna ekleyebilirsiniz. İlk olarak oyunu çalıştırın ve modlar sekmesine gelin.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi

L1 – R1 tuşlarıyla üst sekmelerden Modhub’da yer alan modları görüntüleyebilir ve X tuşuyla birini seçebilirsiniz. Biz bu anlatıda Fiatagri 180-90 traktör modunu oyuna aktarmayı seçtik. Modun detaylarına geldiğinizde yine X tuşu ile indirmeye başlayabilirsiniz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

İndirmeye başladığınız mod yukarıda indirmeler sekmesinde gözükecek ve indirme tamamlanınca oyuna aktarılabilecektir. Üst sekmeleri yine R1 – L1 ile değiştirebilirsiniz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

İndirmeleri tamamlanan modlar Kuruldu sekmesinde gözükecek ve dilediğiniz zaman oyuna aktarabileceksiniz. “O” tuşu ile geri yapıyor ve menüden karıyer > Kayıtlı oyunumuzu seçiyoruz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

Kayıtlı oyuna giriş yada yeni oyuna başlangıç esnasında indirdiğimiz modları seçebiliriz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

Oyun ekranında Select – Start tuşlarının ortasında kalan büyük kareye tıklayarak mağazayı açıyoruz. Buradan indirdiğimiz modu seçiyoruz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

Gerekli ayarlamalarını yaptıktan sonra X tuşu ile satın alıyoruz.

Fs19 Ps4 mod yükleme rehberi – Fsdestek

Artık çiftliğimizde satın aldığımız modu rahatlıkla kullanabiliriz. Peki oyuna girmeden Ps4 modlarını nereden görürüm diyorsanız Fs Modhub üzerinden Ps4 modlarını görebilirsiniz.

Logitech G29 Direksiyon Setinizi Ps4’e bağlayarak Fs19 oynayabilirsiniz. Farming Simulator 19’u Ps4 üzerinden Multiplayer oynayabilirsiniz (PSN Plus üyeliği gerektirir). Fs19’u Playstation 4 ile oynamak bilgisayar üzerinden oynamaktan çok daha zevkli diyerek yazıyı bitiriyorum. Herkese bol hasatlı günler.

Fsdestek

Fsdestek, Farming Simulator serisi Türkiye destek sitesi. En kaliteli mod ve yama paylaşımı..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz Yayın hayatına devam edebilmek için reklam gelirine ihtiyaç duymaktadır. Reklam engelleyiciyi kapatarak sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz.